Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Андрія Антоненка звільнили з-за ґрат

Автор:

|

Травень 02, 2021

|

Рубрика:

Андрія Антоненка звільнили з-за ґрат
Андрій Антоненко

Шевченківський суд Києва звільнив з-під варти Андрія Антоненка, котрого підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Йому змінили запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт. Продовження арешту не стала вимагати сторона звинувачення. «Клопотання захисника про зміну запобіжного заходу обвинуваченому Антоненку з утримання під вартою на особисте зобов’язання задовольнити частково: змінити обвинуваченому запобіжний захід із утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт із застосуванням електронного засобу контролю, заборонивши цілодобово залишати місце проживання по 29 червня 2021 року включно», — йдеться в резолютивній частині ухвали суду. Суд зобов’язав п. Антоненка прибувати до слідчого на вимогу, здати документи для виїзду за кордон.
Антоненко — останній з фігурантів цієї справи, який перебував у слідчому ізоляторі (СІЗО). Денис Малюська, міністр юстиції України, не виключив, що якщо Андрія Антоненка виправдають, то він зможе претендувати на грошову компенсацію за те, що понад 500 днів провів у СІЗО.
Як повідомляв «Міст», суд змінив запобіжний захід Яні Дугар, котру підозрюють у вбивстві білоруського журналіста Павла Шеремета.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply