Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Евакуювали 54 тисячі осіб на саме Різдво

Автор:

|

Грудень 25, 2016

|

Рубрика:

Евакуювали 54 тисячі осіб на саме Різдво

1225___07-2

Надзвичайна ситуація сталася у німецькому місті Аугсбурзі 25 грудня через стару британську авіабомбу, що не здетонувала ще під час Другої світової війни. Знешкодження небезпечної знахідки, яку виявили 20 грудня, вирішили не відкладати. От і припала ця подія  на Різдво.

Для евакуації мешканців міська влада приготувала численні сховища, де можна було скуштувати гуляша та овочевого супу (на світлині внизу). Однак скористалося ними лише близько тисячі людей. Здебільшого громадяни роз’їхалися до родичів та друзів. Зрештою сам процес евакуації тривав із 8:00 до 15:00. Знешкоджувати під час Різдва вирішили не випадково – значно легше організувати сам процес під час вихідного дня. Зазначається, що в історичному центрі міста людей евакуювали з території радіусом 1,5 кілометра від знайденої бомби.

Додамо, це найбільша евакуація з часів Другої світової війни. До цього часу наймасштабнішим вважали вивезення 45 тисяч людей у Кобленці (це теж Німеччина) у 2011 році через схожу нездетоновану авіабомбу.

1225___07-1

Світлини: Germania-one, DPA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply