Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Ескалація торгової війни між США  Китаєм

Автор:

|

Серпень 31, 2018

|

Рубрика:

Ескалація торгової війни між США  Китаєм

Інтернет-видання «Deutsche Welle» у п’ятницю, 31 серпня, повідомляє про високу ймовірність запровадження Сполученими Штатами нових мит на китайські товари. Вказано навіть їх загальну вартість – $200 млрд.  Першоджерелом інформації названий авторитетний провайдер фінансової інформації «Bloomberg».

Як твердять, Дональд Трамп має намір почати дію нових мит не пізніше 6 вересня. Але, як не парадоксально, при цьому він заявляє, що торгові суперечності між двома країнами можуть бути усунені. Білий дім наразі не прокоментував цю публікацію агенції «Bloomberg».

Станом на сьогодні американські мита вже поширюються на низку китайських товарів. Пекін відповів на них зустрічними заходами. Тепер, у разі введення нових мит, половина американського імпорту з Китаю буде обкладатися додатковими зборами.

Чинний Президент США звинувачує Китай у нечесному веденні торгівлі, а також у крадіжці інтелектуальної власності. Тим часом німецькі ЗМІ висловлюють думку, що мета Дональда Трампа у цій торговій війні – зупинити економічне зростання Китаю.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply