Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

ЄС стурбований станом здоров’я Олега Сенцова

Автор:

|

Серпень 10, 2018

|

Рубрика:

ЄС стурбований станом здоров’я Олега Сенцова

У заяві Європейської служби зовнішньополітичної діяльності (EEAS), поширеній у п’ятницю, 10 серпня, Європейський Союз закликав Росію надати ув’язненому українському режисерові Олегу Сенцову «належне лікування в спеціалізованому медичному закладі відповідно до рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) від 25 липня як забезпечувальний (тимчасовий) захід».

Євросоюз також очікує, що у Криму будуть дотримуватися міжнародні стандарти у галузі прав людини  і всі незаконно затримані в Росії і на Кримському півострові українські громадяни будуть негайно звільнені.

Нагадаємо, що 14 травня 2018 року Олег Сенцов оголосив голодування, вимагаючи відпустити всіх українських політв’язнів у Росії. Адвокат українського режисера Дмитро Дінзе напередодні повідомив про серйозне погіршення стану здоров’я свого підзахисного – загострення хронічного захворювання серця, проблеми з нирками і печінкою. Олег Сенцов був засуджений у 2015 році до 20 років колонії суворого режиму за сфабрикованим звинуваченням у тероризмі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply