Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

ЄС не вважає Єрусалим столицею Ізраїлю

Автор:

|

Грудень 12, 2017

|

Рубрика:

ЄС не вважає Єрусалим столицею Ізраїлю

Турецька агенція «Анадолу» 12 грудня аналізує перший за 22 роки візит керівника ізраїльського уряду у столицю Євросоюзу Брюссель, наголошуючи, що прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху не досяг поставленої мети. Він сподівався, що незабаром всі європейські країни, за прикладом США, перенесуть свої посольства у Єрусалим і визнають це місто столицею Ізраїлю, однак не отримав очікуваної підтримки.

У Брюсселі Біньямін Нетаньяху провів перемовини лише з очільницею європейської дипломатії Федерікою Могеріні. Після цього скасував зустріч з головою Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером і повернувся до Ізраїлю.

Турецьке видання зауважує, що ізраїльська окупація Єрусалиму тривалістю понад півстоліття після планів президента Дональда Трампа визнати місто столицею Ізраїлю вступила у нову фазу. У 1980 році Кнесет (парламент Ізраїлю) прийняв законопроект, згідно з яким в односторонньому порядку оголосив Єрусалим єдиною і неподільною столицею. Однак посольства всіх країн у Ізраїлі розташовані у Тель-Авіві. США стали першою країною, що визнала Єрусалим столицею Ізраїлю.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply