Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

ЄС не робитиме вигляд, що Крим не анексований

Автор:

|

Квітень 24, 2017

|

Рубрика:

ЄС не робитиме вигляд, що Крим не анексований

Так заявила верховний представник Європейського Союзу (ЄС) із зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні. У понеділок, 24 квітня, вона нанесла візит до Москви, де востаннє перед тим була ще 2014 року. На прес-конференції після зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим вона також підтвердила, що санкції Брюсселя, пов’язані з незаконним приєднанням Криму до Російської Федерації, залишаться в силі.

«Повернення до добрих відносин не тільки можливе, але й бажане. Воно пов’язане з врегулюванням конфлікту на сході України», – наголосила глава європейської дипломатії і закликала Москву домогтися повного припинення бойових дій в Донбасі та виведення озброєнь.

А Сергій Лавров сказав таке, чого досі з Москви при усьому бажанні почути не вдавалося. Він заявив про готовність вплинути на керівництво самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» та домагатися виконання Мінських угод: «Ми при цьому готові пройти свою частину шляху як гаранти цих домовленостей і будемо впливати на Донецьк і Луганськ з тим, щоб з їх боку був зустрічний рух».

Іншими темами на зустрічі були ситуація в Ірані, Лівії та Афганістані, а також процес близькосхідного врегулювання і права людини в Росії.

Світлина: Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply