Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

ЄС бачить проблеми Азовського моря

Автор:

|

Грудень 12, 2018

|

Рубрика:

ЄС бачить проблеми Азовського моря

Інтернет-видання «Deutsche Welle» у середу, 12  грудня, цитує вислови з цього приводу Верховного представника Євросоюзу із зовнішньої політики і політики безпеки Федеріки Могеріні. На засіданні Європарламенту вона відзначила успіхи української влади у справі проведення реформ, а також заявила, що Європейський Союз вивчає можливості надання фінансової допомоги прилеглим до Азовського моря українським регіонам, включаючи порт Маріуполь.

Не вдаючись у подробиці, очільниця європейської дипломатії наголосила: «Те, що для нас відіграє найбільшу роль, – це та підтримка, яку ми можемо надати». Зазначено, що вона може бути здійснена, зокрема, по лінії Європейського інвестиційного банку,

Водночас Федеріка Могеріні сказала, що в Україні є ще низка серйозних проблем. Йдеться про запровадження некорумпованої судової системи, подолання зловживань у банківському секторі та запобігання «атакам проти громадянського суспільства». Окрім того, є претензії до правоохоронних органів України через повільність розслідувань нападів на громадських активістів.

Світлина: Федеріка Могеріні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply