Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Єреван: два інциденти одного протистояння

Автор:

|

Липень 26, 2016

|

Рубрика:

Єреван: два інциденти одного протистояння

ARA

26 липня озброєна група «Сасна црер» все ще продовжує контролювати територію полку патрульно-постової служби у вірменській столиці, захоплену понад тиждень тому. Як повідомляють різні джерела, впродовж минулої ночі відбулося два інциденти.

Опозиційний рух «Установчий парламент» заявив, що приблизно о 2 годині ночі поліція відкрила вогонь по членах групи «Сасна црер». Двох з них поранено, вони шпиталізовані. Згодом поліція повідомила, що приблизно о першій ночі з території полку виїхала машина марки «УАЗ». Вона впритул наблизилася до поліцейського оточення, що правоохоронці розцінили як реальну небезпеку, тому відкрили вогонь по двигуну машини. Начебто пролунали постріли у відповідь. Внаслідок взаємної стрілянини двоє з трьох осіб, що перебували в автомобілі, отримали поранення в ноги. Ось такі дві версії, які помітно різняться між собою. У медичному центрі «Еребуні» підтвердили, що поранені перебувають у їхньому закладі.

«Установчий парламент» також повідомив, що приблизно о 7-й ранку якийсь чоловік на машині прорвав поліцейське оточення і в’їхав на територію полку ППС, доставивши членам озброєної групи їжу.

На світлині: член «Установчого парламенту» Алек Енігомшян під час прес-конференції.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply