Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

Екс-радниця Віктора Януковича дала свідчення

Автор:

|

Червень 26, 2018

|

Рубрика:

Екс-радниця Віктора Януковича дала свідчення

В Оболонському суді Києва, де розглядають справу про держзраду президента-втікача,  у вівторок, 26 червня, заслухали колишнього народного депутата Ганну Герман. На допиті вона, зокрема, заявила, що під час Революції Гідності члени Партії регіонів перебували «у такому положенні, як зараз перебувають роми в Україні, яких розстрілюють, убивають, знищують і палять».

Ганна Герман також вважає, що Віктор Янукович, хоч і припускався помилок, зла для України не хотів. Вона розповіла про кілька епізодів, які передували втечі колишнього президента з України. Один з них стосувався гарантійної угоди, яку підписали міністри закордонних справ Франції, Польщі та Німеччини. Російський представник тоді відмовився ставити свій підпис і намагався переконати Віктора Януковича, що він не повинен «довіряти цим гарантам, бо вони його обдурять».

Крім того, Ганна Герман сказала, що коли у Верховній Раді ставили на голосування законопроект про самоусунення тодішнього президента від влади, вона подзвонила йому. Віктор Янукович дуже здивувався і сказав російською мовою: «Ну я же в Харькове, ты же скажи им, что нельзя такое голосовать».

Зазначимо, що захист Віктора Януковича подавав перелік із 35 осіб, яких просить допитати як свідків. Суд планує завершити дебати у цій справі у липні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply