Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Екс-президента Вірменії звільнено з-під варти

Автор:

|

Серпень 13, 2018

|

Рубрика:

Екс-президента Вірменії звільнено з-під варти

Як стало відомо у понеділок, 13 серпня, суд у Єревані задовольнив клопотання захисників Роберта Кочаряна з огляду на його недоторканність як колишнього глави держави. Однак звинувачення проти нього не зняті.

Колишній президент Вірменії був заарештований 27 липня. Раніше Спеціальна слідча служба звинуватила політика у поваленні конституційного ладу. Він спростував висунуті звинувачення і заявив, що його просто хочуть не допустити до участі у майбутніх позачергових парламентських виборах.

Роберт Кочарян займав посаду президента Вірменії з 1998 по 2008 роки. 1 березня 2008 року було розігнано багатотисячну акцію протесту. Її учасники виступили проти підсумків президентських виборів, на яких переміг Серж Саргсян. Під час зіткнень загинули десять осіб, більше 250 отримали поранення. Тоді Роберт Кочарян, чия каденція вже добігала кінця, оголосив надзвичайний стан і протести припинилися.

Оглядачі наголошують, що одним з організаторів мітингів 2008 року був нинішній прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, який невдовзі був засуджений за звинуваченням в організації заворушень.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply