Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Екс-президент відкликав захист і сам нападає

Автор:

|

Липень 06, 2017

|

Рубрика:

Екс-президент відкликав захист і сам нападає

У четвер, 6 липня, сталися дві події із заочною участю Віктора Януковича. Спершу суд у справі про його державну зраду знову взяв паузу. Тепер до 12 липня. Йдеться про надання звинуваченому безкоштовного державного адвоката в кримінальному провадженні. Адже своїх захисників президент-утікач напередодні відкликав. І їх цього дня вже не було у залі суду. Натомість один з них – адвокат Віталій Сердюк у той час під Оболонським райсудом Києва повідомив журналістам ледь не сенсаційну новину.

Виявляється, його підзахисний сам переходить у напад. Генеральній прокуратурі передано заяву Віктора Януковича про «державний переворот» в Україні у 2014 році. «Йдеться про умисні, чітко організовані дії, спрямовані на шкоду державі Україна, які полягають у насильницькому захопленні влади. Саме ці дії призвели, згідно заяви, до негативних подій у Криму і втрати територіальної цілісності. Наслідком цих дій стала ситуація, яку ми зараз маємо на Донбасі і взагалі в країні», – поснив адвокат.

Він також оголосив, що його клієнт згадує панів Авакова, Кличка, Луценка, а також Наливайченка, Парубія, Пашинського, Турчинова, Тягнибока, Яценюка та інших осіб, «які причетні до відповідних подій». Журналісти звернули увагу, що у переліку нема нинішнього Президента України.

За словами Віталія Сердюка, захист очікує реєстрації заяви Генпрокуратурою.

Світлина: адвокат Віталій Сердюк.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply