Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Екс-міністр оборони України дав свідчення проти перших осіб держави

Автор:

|

Березень 28, 2016

|

Рубрика:

Екс-міністр оборони України дав свідчення проти перших осіб держави

main

Анатолій Гриценко дав свідчення проти одинадцяти високопоставлених українських посадових осіб. «Вважаю ці свідчення незаперечними», – підкреслив Гриценко.

Він не сказав прямо, проти кого саме дав свідчення, але зазначив, що ці персони знаходяться на вулицях Банковій, Різницькій і Грушевського. Зазначимо, що за вказаними адресами знаходяться Адміністрація президента України, Генеральна прокуратура, парламент і уряд.

Свідчення були дані в ГПУ в рамках відкритої кримінальної справи щодо подій у Криму й на Донбасі. Всіх деталей Гриценко не розкрив через підписку про нерозголошення.

Варто відмітити, що зараз в Україні в розпалі кампанія за відставку Арсенія Яценюка і Віктора Шокіна. За відставку прем’єр-міністра і генерального прокурора будуть голосувати на цьому тижні. Самі вони, незважаючи на жорстку критику, в тому числі, з боку Петра Порошенка, добровільно йти не збираються. У Шокіна раніше повідомили, що, за їх даними, достатньої кількості голосів для відставки Генпрокурора у Верховній Раді немає. Не хоче покидати свій пост, вважаючи роботу нинішнього складу Кабміну безальтернативною, і глава уряду.

Впертість Яценюка може призвести до краху коаліції, що стане причиною розпуску парламенту і, автоматично, уряду. Раніше коаліцію покинули «Самопоміч» і «Батьківщина», тепер погрожують це зробити Юрій Луценко і ще 100 депутатів.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply