Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

В Україні запроваджують цензуру

Автор:

|

Квітень 28, 2020

|

Рубрика:

В Україні запроваджують цензуру

У Міністерстві фінансів України чиновникам заборонили згадувати про дефолт, скасування націоналізації «ПриватБанку» (ПБ) і компроміс із Ігорем Коломойським. Список заборонених слів і тем опублікувала інформаційна аґенція «Українські новини».
Під заборону потрапили слова і фрази: дефолт, технічний дефолт, реструктуризація, репрофайлінг, скасування націоналізації ПБ, компроміс із колишніми власниками «ПриватБанку», рецесія тощо. Також настійно рекомендують не обговорювати публічно прогнози, оцінки та розрахунки за державним боргом, суверенні єврооблігації та варанти особам, котрі не уповноважені офіційно коментувати ці питання.
У коментарях на економічні теми радять використовувати лише офіційну інформацію, розміщену на офіційних інформаційних ресурсах. Будь-які коментарі щодо випуску суверенних єврооблігацій можливо давати лише за погодженням з Мінфіном, радниками цього відомства й юристами.
«Рекомендують» не радити купувати державні цінні папери та давати прогнози щодо їхньої вартості. Також чиновників просять не давати коментарів щодо прогнозів економічного та фінансового стану України. У «рекомендаціях» зазначено, що коментарі з питань державного боргу для іноземних і українських засобів масової інформації не повинні відрізнятися.
У документі наголошують, що невиконання цих рекомендацій може мати серйозні наслідки, в т. ч. розпродаж інвесторами боргових цінних паперів, збільшення вартості запозичень і погіршення суверенного рейтинґу країни.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply