Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

«Укрпошта» купує найменший банк в Україні

Автор:

|

Лютий 14, 2022

|

Рубрика:

«Укрпошта» купує найменший банк в Україні

«Укрпошта» звернулась до Антимонопольного комітету (АМКУ) зі запитом про надання попередніх висновків щодо необхідності одержання дозволу на концентрацію у вигляді придбання більше 50 % акцій акціонерного товариства (АТ) «Альпарі Банк». Відповідний запит АМКУ зараз розглядає.
«Укрпошта» вже досягла домовленості щодо купівлі фінансової установи за 260 млн грн. Кабінет Міністрів і Міністерство інфраструктури угоду вже погодили. АТ «Альпарі Банк» є найменшим банком в Україні, він має лише одне відділення у Києві. За даними Національного банку України, його активи становлять 229,8 млн грн, зобов’язання — 29,7 млн грн, капітал — 200,1 млн грн. Бенефіціаром банку вказаний Бахтарі Хедаятоллах, головою правління — Ігор Францкевич, а головою наглядової ради — третій президент України Віктор Ющенко.
Нагадаємо, що в у травні минулого року Ігор Смілянський, голова «Укрпошти» оголосив, що компанія прийняла рішення придбати банк та оголосила тендер на 3,5 млн грн на послуги оцінювача, який зможе визначити установу для купівлі.
Як повідомляв «Міст», «Укрпошта» показала марку, присвячену боротьбі з Covid-19.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply