Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Україна підписала кредитну угоду з СБ на 150 мільйонів

Автор:

|

Травень 07, 2020

|

Рубрика:

Україна підписала кредитну угоду з СБ на 150 мільйонів
Алекс Кремер

Представники українського уряду підписали кредитну угоду між Україною та Світовим банком (СБ) для отримання додаткової фінансової допомоги на суму 150 млн USD. Участь у церемонії підписання взяли міністерка соціальної політики Марина Лазебна, міністр фінансів Сергій Марченко й Алекс Кремер, виконувач обов’язки директора СБ у справах Білорусі, Молдови та України.
«Завдяки підписаній кредитній угоді Україна отримає 50 млн USD для підтримки вразливих верств населення у період епідемії Covid-19 і 100 млн USD для поліпшення рівня соціального захисту найбільш вразливих категорій населення», — йдеться в заяві пресслужби Кабінету Міністрів України (КМУ).
Там очікують, що Україна може отримати 50 млн USD уже в травні, їх спрямують на підтримку населення в умовах карантину та підвищення обсягу субсидій, а також встановлення умов для її отримання тими, хто через карантин втратив роботу.
«Кошти, які надають як додаткове фінансування для проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», який впроваджує Міністерство соціальної політики за підтримки СБ із 2014 року, будуть переказувати до Державного бюджету України за умови забезпечення урядом підвищення ефективності й адресності державної підтримки вразливих верств населення, впровадження додаткових соціальних послуг і послуг із активації до працевлаштування для працездатних одержувачів соціальної допомоги з метою подолання бідності», — повідомили в КМУ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply