Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Суд наклав арешт на майно та 100 % акцій «Мотор Січі»

Автор:

|

Березень 22, 2021

|

Рубрика:

Суд наклав арешт на майно та 100 % акцій «Мотор Січі»
Двигун виробництва «Мотор Січі» на міжнародній виставці в Китаї

Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про накладання арешту на цілісний майновий комплекс та 100 % акцій акціонерного товариства (АТ) «Мотор Січ». «За результатами судового розгляду майно передали в управління Національній аґенції України з питань виявлення, розшуку й управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів з обов’язковим визначенням управлінської компанії, що має державну форму власності», — йдеться у повідомленні пресслужби Служби безпеки України (СБУ).
Наразі Головне слідче управління СБУ здійснює досудові розслідування щодо «Мотор Січі» за двома напрямками. Зокрема, перший стосується злочинів, передбачених ст.. 14, 15, 111 та 113 (диверсійна та підривна діяльність на користь Російської Федерації) Кримінального кодексу України (ККУ). Другий — за ознаками злочинів, передбачених ст. 209, 212 та 364 ККУ. В ньому досліджують порушення законодавства під час первинної приватизації та подальшої незаконної концентрації акцій.
У відомстві також повідомили, що АТ «Мотор Січ» продовжить свою роботу згідно з вимогами чинного законодавства, зі збереженням робочих місць і виконанням зобов’язань у рамках виробничих замовлень.
Як повідомляв «Міст», інвестори «Мотор Січі» звернулись до Верховної Ради України через рейдерство.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply