Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 25, 2021

СБ виділяє Україні на боротьбу із коронавірусом понад 100 млн

Автор:

|

Квітень 28, 2020

|

Рубрика:

СБ виділяє Україні на боротьбу із коронавірусом понад 100 млн

Світовий банк (СБ) ухвалив рішення виділити Україні 135 млн USD на підтримку медицини під час пандемії коронавірусу. Додаткове фінансування нададуть у рамках проєкту «Покращення охорони здоров’я на службі у людей». Із 135 млн 35 піде на протидію поширенню коронавірусу в Україні.
«Це додаткове фінансування допоможе Україні в оновленні приблизно 40 відділень екстреної медичної допомоги й інсультних відділень, забезпечуючи можливість лікарням проводити складні медичні процедури з використанням високотехнологічного обладнання та відповідних протоколів лікування», — зазначив Алекс Кремер, виконувач обов’язки директора СБ у справах Білорусі, Молдови та України. За його словами, пацієнти в Україні зможуть обирати будь-яку лікарню для операцій, а їхні витрати на них компенсуватимуть із державного бюджету.
Виділені 35 млн USD на боротьбу із коронавірусом передбачатимуть проведення навчання для українських медиків, підтримку комунікації з населенням, а також фінансову допомогу лікарням, котрі лікують хворих на Covid-19.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply