Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

ПБ готуються виставити на продаж

Автор:

|

Квітень 19, 2021

|

Рубрика:

ПБ готуються виставити на продаж

Національний банк України готується виставити на продаж найбільший банківський актив країни — «ПриватБанк» (ПБ). Про це повідомив Кирило Шевченко, голова НБУ. Він переконаний, що приватизація ПБ, якому належать 20 % українського банківського ринку, зацікавить найпрестижніших міжнародних інвесторів, зокрема, зі США й Європейського Союзу. «Наш банківський сектор має значний потенціал для міжнародних інвесторів. Ми сподіваємося, що найближчим часом міжнародні банківські групи придбають частки в українських державних банках», — зазначив керівник регулятора.
Він також висловив надію на те, що усі судові процеси щодо ПБ, яких зараз є близько сотні, завершать уже до кінця 2021-го, однак додав, що це винятково складне питання. «Фактично, це наша мета. Сподіваємося, що судові справи будуть завершені, і ми зможемо зосередитися виключно на відновленні активів», — зауважив фінансист.
Він запевнив, що НБУ продовжує підтримувати стратегію ПБ. «Наша мета — зберегти банк у державній власності, щоб зекономити гроші українських платників податків і забезпечити стабільність фінансового сектора України», — наголосив голова НБУ.
Як повідомляв «Міст», НБУ і ПБ виграли суди у компаній, пов’язаних із олігархом Коломойським.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply