Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

«Нафтогаз» підвищив ціну газу для українців майже в 1,5 разу

Автор:

|

Вересень 02, 2020

|

Рубрика:

«Нафтогаз» підвищив ціну газу для українців майже в 1,5 разу

Газова постачальна компанія «Нафтогаз України» встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів у вересні ц. р. на рівні 4,7 грн/куб. м із податком на додану вартість (ПДВ) і без урахування вартості достачання. Порівняно з серпнем ціна газу зросла на 45 %.
Крім цього, «Нафтогаз» підвищує і річну ціну на газ для населення. У перші два тижні вересня річну ціну фіксують на рівні 4,73 грн/куб. м із ПДВ (без вартості розподілу). З 16 по 30 вересня вартість тарифу підвищать до 5,24 грн/куб. м. У пресслужбі «Нафтогазу» зазначили, що за новими правилами роботи ринку природного газу населення може купувати газ безпосередньо у державної компанії (ДК) «Нафтогаз України» або у будь-якого іншого постачальника. При цьому частка компанії в постачаннях газу населенню становить лише 2 %.
У групу «Нафтогаз» входять компанії, які постачають газ побутових і непобутових споживачів. Газзбути, які постачають природний газ для населення, можуть придбати ресурс у ДК «Нафтогаз трейдинґ» за річним контрактом із щомісячним формульним переглядом ціни.
Як повідомляв «Міст», захист «Нафтогазу» проти «Газпрому» очолила Олена Зеркаль.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply