Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

МВФ закликав Україну активніше боротися з корупцією

Автор:

|

Березень 11, 2016

|

Рубрика:

МВФ закликав Україну активніше боротися з корупцією
Жером Ваше

Жером Ваше

Міжнародний валютний фонд відзначив прогрес Української держави в багатьох питаннях, однак розраховує на більш суттєві результати у сфері боротьби з корупцією. Про це розповів постійний представник Міжнародного валютного фонду в Українській державі Жером Ваше в ході 12-ї інвестиційній конференції компанії Dragon Capital.

Він підкреслив, що Українська держава протягом трьох років істотно змінилося.

«Я є представником Міжнародного валютного фонду в Українській державі з травня 2013 року. І Національний банк України, з яким ми співпрацюємо сьогодні, має відмінність від того, який був на той час. Це значні зміни в бік позитиву, які відбиваються і на нашій спільній роботі. Ми помітили просування в макроекономічній, монетарній та фіскальній сферах. Прогрес в енергетичному секторі, зниження дефіциту «Нафтогазу» – це досить суттєві досягнення», – говорить Ваше.

Одночасно з цим у Міжнародному валютному фонді розраховують на більший прогрес у напрямку боротьби з корупцією.

«Ми, звичайно ж, маємо бажання бачити значно більше прогресу в боротьбі з корупцією. Тут є відставання, воно досить помітне. Не можна говорити, що нічого не зроблено, але є можливість працювати ефективніше», – заявив представник Міжнародного валютного фонду журналістам.

Трохи раніше директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард закликала управління України повернутися на шлях реформ, в іншому випадку Фонд може припинити програму допомоги державі.

Перед цим міністр фінансів Української держави Наталія Яресько заявляла, що Міжнародний валютний фонд в разі зміни уряду в Україні припинить виконання програми розширеного фінансування EFF і продовжить його тільки втому випадку, якщо новий Кабінет міністрів виконає зобов’язання, взяті попередниками.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply