Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Мільярдер заявив, що в України немає шансів на інвестиції

Автор:

|

Січень 11, 2021

|

Рубрика:

Мільярдер заявив, що в України немає шансів на інвестиції
Маргулан Сейсембаєв

Маргулан Сейсембаєв, один із найзаможніших громадян Казахстану, відповів на запитання українських журналістів про те, чи готовий він інвестувати в економіку України для отримання прибутку. У вересні 2020 року на зустрічі з Володимиром Зеленським мільярдер заявляв, що готовий допомагати Україні «з опрацюванням і проведенням реформ в різних галузях».
Але з’ясувалося, що у казахстанського інвестора виникла низка проблем. Він заявив, що вкладати кошти в економіку України було б можна, але робити цього він не стане з ряду причин: судова система не працює, захист приватної власності не працює, правоохоронні органи працюють собі на кишеню, корупція скажена. Тому, як зазначив мільярдер, він не бачить привабливого інвестиційного середовища, в яке можна було б інвестувати.
Маргулан Сейсембаєв додав, що інвестувати в українську економіку не став би в будь-якому випадку, позаяк в Україні занадто слабка президентська влада. За його словами, в Україні багато питань по бізнесу вирішують на місцях, а вищій владі в Києві на ці питання плювати.
Як повідомляв «Міст», із України втікають інвестори.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply