Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Єдина валюта, яку не обвалила коронакриза

Автор:

|

Квітень 25, 2020

|

Рубрика:

Єдина валюта, яку не обвалила коронакриза

Біткойн вистояв у період світової кризи, яка настала через спалах коронавірусу, і продовжує дорожчати, пробивши 24 квітня позначку 7,5 тис. USD. Як і всі високоризикові активи, криптовалюти увійшли в кризу в неґативному тренді. Пік падіння ринку сталося 13 березня, тоді вартість біткойна знизилася до позначки 5 066 USD. Однак, відтоді криптовалюта почала поступово дорожчати.
Ціна на Ethereum піднялася на 4,65 % і зараз перебуває на позначці у 189 USD. XRP виріс на 4,69 % і торгується на рівні 0,19 USD. Bitcoin Cash додав 5,09 %, монета опинилася на позначці 240 USD. Bitcoin SV — у плюсі на 3,86 %, його оцінюють у 196 USD.
Капіталізація ринку криптовалют зараз становить 217 млрд USD. На частку біткойна припадає 63,9 % усього ринку. Аналітики криптотрейдингового терміналу Cryptowatch зазначили, що біткойн виріс більш ніж на 100 %, хоча нагорода майнерам зменшилася у двічі.
Своєю чергою, аналітики Bloomberg у своєму останньому звіті зазначили, що біткойн поступово перестає бути спекулятивним активом і перетворюється у цифрову версію золота. Вони назвали низку факторів, які свідчать на користь розвитку індустрії цифрових грошей. Перший із них — зниження волативності. Зміни курсу головної цифрової монети на річному відрізку стає слабкішою, в той час як аналогічний показник на фондовому ринку зростає. Іншим фактором аналітики назвали збільшення обсягу торгів ф’ючерсами на біткойни.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply