Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Економіка України і гроші заробітчан

Автор:

|

Серпень 08, 2018

|

Рубрика:

Економіка України і гроші заробітчан

Низку цікавих фактів наводить у середу, 8 серпня, інтернет-газета «Економічна правда» з посиланням на голову Ради Національного банку України (НБУ) Богдана Данилишина. За його словами, у січні-травні грошові перекази на Батьківщину від українських заробітчан на 30% перевищили минулорічний показник і сягнули $4,5 мільярда.

«Обсяги приватних грошових переказів в Україні зросли до 8,4% валового внутрішнього продукту (ВВП) у 2017 році і продовжують стрімко зростати і цього року», – наголошує Богдан Данилишин. Цього року НБУ вже двічі привертає увагу до наслідків трудової міграції для країни. Зокрема, в Інфляційному звіті головної фінансової установи нашої держави за січень зазначалося, що частка мігрантів у населенні віком 15-70 років становить 8%. А звідси висновок експерта – масштаби трудової міграції в Україні набули загрозливо високих розмірів для майбутнього економічного процвітання країни. Основними факторами, що викликали нова хвилю трудової міграції з України, стали російська військова агресія, глибока економічна криза і безробіття.

Думки про те, що через трудову міграцію в Україні може прискоритися зростання цін і сповільнитися економічне зростання, лунали й раніше

Світлина: Богдан Данилишин.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply