Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Економіка Росії зростатиме повільніше ніж українська

Автор:

|

Травень 24, 2018

|

Рубрика:

Економіка Росії зростатиме повільніше ніж українська

Інтернет-видання «Економічна правда» у четвер, 24 травня, публікує витяги із чергового огляду світової економіки Міжнародного валютного фонду (МВФ). Особливий інтерес викликає в українських читачів висновок про те, що російська економіка сповільнює темпи.

За прогнозом МВФ, у 2018-2019 роках Росію чекає невелике (до 1,7%) прискорення зростання. Потім воно уповільниться до 1,5%. Це у той час, як світова економіка у цей період зросте в середньому на 3,9%. Як бачимо, це істотно вище, ніж у Росії.

При цьому Росія буде поступатися в економічному зростанні іншим країнам Східної Європи. Отже, й Україні – теж. Зазначимо, що МВФ зберіг прогноз зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) нашої держави у поточному році на рівні 3,2%.

Експерти називають такі причини проблем російської економіки – слабкий розвиток інфраструктури, старіння населення, надмірна присутність держави в економіці, недостатня інтеграція у світову економіку і геополітичні ризики, які знижують приватні інвестиції. Від себе додамо, що два останні фактори чималою мірою засвідчують дієвість антиросійських санкцій.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply