Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Є така професія – військовий сапер

Автор:

|

Січень 23, 2019

|

Рубрика:

Є така професія – військовий сапер

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) повідомляє у середу, 23 січня, що минулої доби російсько-терористичні війська чотири рази здійснили прицільні обстріли наших позицій. Це сталося у районах таких населених пунктів: Широкине, Павлопіль, Красногорівка, Золоте-4.

Крім того, ворог відкривав вогонь зі стрілецької зброї біля Чермалика та з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї обстріляв представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Як насідок, один «надзвичайник» зі складу Об’єднаних Сил отримав поранення.

Українські підрозділи відкривали вогонь у відповідь на провокації супротивника. За даними розвідки учора вбито двох окупантів, ще двоє отримали поранення. Окрім того, збито ворожий безпілотник.

Вночі поточної доби ворог вогонь не відкривав.

Під рубрикою «Герої з нулів» на facebook-сторінці прес-центру ООС вміщено розповідь про майора Дмитра Клименка. Він – професійний військовий сапер, навчався у Кам’янець-Подільському військово-інженерному інституті. Навесні 2014 року групи розмінування під командуванням Дмитра розпочали роботу з виявлення та знищення вибухонебезпечних предметів на Донбасі. Відтоді на його рахунку не одна тисяча бойових розмінувань. Не раз брав участь у бойових діях. У тому числі й у Донецькому аеропорту.

Світлина: майор Дмитро Клименко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply