Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Є така професія – боронити Вітчизну

Автор:

|

Грудень 28, 2018

|

Рубрика:

Є така професія – боронити Вітчизну

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) повідомляє у п’ятницю, 28  грудня, що минулої доби російсько-терористичні війська 8 разів порушили режим припинення вогню. При цьому тричі застосували озброєння, заборонене Мінськими угодами.

З мінометів калібру 82 міліметрів окупанти вели вогонь по наших позиціях, розташованих поблизу Кримського, а із 120-міліметрових мінометів обстріляли підрозділи, що обороняють Піски та Гнутове. Окрім того, у черговому зведенні згадані ще п’ять населених пунктів, де зафіксовано ворожі обстріли – Новозванівка, Авдіївка, Березове, Пищевик, Водяне. Для придушення вогневих провокацій супротивника, українські підрозділи відкривали вогонь у відповідь.

За даними розвідки, учора убито одного окупанта та двох поранено. Крім того, одного представника незаконних збройних формувань взято в полон.

У традиційній рубриці «Герої з нулів» прес-центр ООС розповів про офіцера Владислава (позивний «Калина»). Він родом з Черкащини, а його батьки – кадрові військовослужбовці, які присвятили своє життя служінню Батьківщині. І син теж вирішив піти батьківською стежкою та став на захист народу України. Цього літа Владислав з червоним дипломом закінчив навчання в Академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного і був скерований в одну із бригад, яка боронить Вітчизну на Донбасі.

Світлина: офіцер Владислав («Калина»).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply