Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Є шанс обміняти Романа Сущенка

Автор:

|

Грудень 28, 2016

|

Рубрика:

Є шанс обміняти Романа Сущенка

1228___05-1

Правда, наразі це ще не факт, а лише висновок, до якого дійшов аналітичним шляхом адвокат Марко Фейгін. Як повідомив 28 грудня «Укрінформ», захисник ув’язненого українського журналіста звернув увагу на те, що днями російський омбудсмен Тетяна Москалькова відвідала утримуваних під вартою в Україні Максима Одинцова та Олександра Баранова. Цих двох осіб вітчизняні засоби масової інформації назвали «кримськими дезертирами».

Колишні військовослужбовці Збройних Сил України прапорщик Максим Одинцов та молодший сержант Олександр Баранов служили в Криму, а після його анексії Росією зрадили присязі та перейшли на бік ворога. В армії окупантів вони хотіли стати офіцерами, а тому ризикнули й поїхали з півострова у континентальну Україну, сподіваючись роздобути дипломи при вищу освіту. Їх заарештували у Чонгарі, з чого російська сторона здійняла галас про якусь «провокацію щодо російських громадян».

Визволення Максима Одинцова та Олександра Баранова справді може бути потрібним Москві. Щоб кремлівська пропаганда могла просторікувати, начебто влада Росії не залишає в біді тих колишніх громадян України, які оголосили себе російськими підданими. Цілком ймовірно, що саме цим викликаний несподіваний інтерес службовців путінського режиму до двох непримітних перебіжчиків. А Тетяна Москалькова могла мати завдання добре придивитися до обох на предмет того, чи годяться вони для телевізійної картинки.

Будемо сподіватися, що годяться. І Романа Сущенка таким чином вдасться визволити.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply