Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Є інформація, що Юрія Шухевича можуть убити

Автор:

|

Листопад 15, 2016

|

Рубрика:

Є інформація, що Юрія Шухевича можуть убити

1115___04-3

Таку заяву зробив голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко у вівторок, 15 листопада. Українська служба ВВС цитує його слова, проголошені з парламентської трибуни: «Сьогодні щодо нашого колеги, політв’язня, Героя України Юрія Шухевича була вчинена спроба цинічної провокації. Після цього ми отримали повідомлення з надійних джерел, що життю Юрія Шухевича загрожує небезпека».

Щодо провокації, то йдеться про інцидент, який стався у парламенті вранці цього ж дня. Спікер Андрій Парубій надав слово народному депутату від Радикальної партії Олега Ляшка Юрію Шухевичу однак чомусь сказав, що той виступатиме від фракції «Батьківщини». Олег Ляшко зупинив промовця і не дав йому говорити. При  цьому дорікнув: «Я у 80 років вас привів у депутати з поваги до вас! Я прошу поважати мене і не давати використовувати вас, шановну людину, в політичних маніпуляціях». А далі звернувся до Юлії Тимошенко: «Те, що ви робите, Юля, це нечесно. Я не виводжу ваших депутатів від нашої фракції!». Юрій Шухевич ще трохи постояв біля трибуни, наполягаючи на виступі, однак Андрій Парубій оголосив перерву.

Тепер Олег Ляшко твердить, що Юрія Шухевича можуть убити і використати це для реалізації московського плану підриву України зсередини. 83-річний Юрій Шухевич, який втратив зір у таборах, є сином головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply