Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Є і в Росії чесні політки

Автор:

|

Серпень 19, 2016

|

Рубрика:

Є і в Росії чесні політки

парнас-2

Вибори в Держдуму Росії пройдуть 18 Вересня. В тому числі голосуватимуть в анексованому Криму. Тобто, на території України! Більшість російських політиків не помічає цього нюансу. Мовляв, півострів зараз входить до Російської Федерації. «Але в той же час я розумію, що в 2014 році ми як середньовічні варвари порушили всі міжнародні договори, –  заявив очільник регіонального відділення Партії народної свободи (ПАРНАС) в Краснодарському краї Леонід Запрудін. –  У 21 столітті так робити не можна». Отож, місцеві кандидати в депутати Держдуми Росії від цієї партії в звернулися в українське консульство за транзитною візою, щоб мати можливість потрапити в окупований Крим для агітації.

Міністерство закордонних справ України в проханні відмовило – обрання в Україні депутатів іншої держави неприпустиме. І тоді кандидати від ПАРНАСу вирішили не проводити передвиборну агітацію на Кримському півострові. «Послухаємо Україну і будемо діяти в межах міжнародного права», – ці слова, оприлюднені на сторінці краснодарського відділення партії в соцмережі «ВКонтакте», цитують 19 серпня українські Інтернет-видання.

Для довідки. У політичній декларації партії проголошується пріоритет прав і свобод людини і підкреслюється опозиційність до курсу Володимира Путіна. Лідером ПАРНАСу є колишній прем’єр-міністр Росії Михайло Касьянов.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply