Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Джон Болтон побував на Хрещатику

Автор:

|

Серпень 24, 2018

|

Рубрика:

Джон Болтон побував на Хрещатику

У п’ятницю, 24 серпня, Радник Президента США з питань національної безпеки Джон Болтон відвідав у Києві військовий парад, присвячений Дню Незалежності України. Зокрема він зустрівся з представниками Національної гвардії штату Теннессі, котрі також крокували того дня Хрещатиком – головною вулицею столиці України. Цього разу у параді взяли участь військовики 18 країн.

Джон Болтон також зустрічався з високопосадовцями України. У тому числі провів перемовини з Президентом Петром Порошенком та Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

До Києва Радник Президента США з питань національної безпеки прибув із Женеви, де провів зустріч з Секретарем Ради безпеки Росії Миколою Патрушевим. Сторони не дійшли згоди щодо того, чи має бути включено питання втручання Росії у процес виборів у США до тексту підсумкової заяви їхніх перемовин, тому її взагалі не було прийнято. Виступаючи перед пресою. Джон Болтон заявив: «Я чітко зазначив, що ми не потерпимо втручання до виборів 2018 року і що ми готові вжити необхідних кроків, щоб цього не сталось».

Світлина: Джон Болтон з представниками Національної гвардії штату Теннессі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply