Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Джо Байден відповість за чужу бабусю

Автор:

|

Лютий 05, 2018

|

Рубрика:

Джо Байден відповість за чужу бабусю

А може й ні, але 5 лютого інтернет-газета «Українська правда» повідомила про ймовірність появи таких клопотів у колишнього віце-президента Сполучених Штатів. Річ у тім, що донька ще одного колишнього, цього разу генерального прокурора України Віктора Шокіна, яка є громадянкою США, має намір подати до суду на Джо Байдена.

Напередні у мережі Twitter користувачка  з ніком @alina_oneworld написала: «Обміркувала ситуацію з промовою екс-віце-президента Байдена, у якій він публічно образливо висловився про мою покійну бабусю і мого батька. З огляду на те, що це стосується всієї моєї родини, планую звернутися до суду щоб захистити гідність моїх рідних». Ім’я доньки Віктора Шокіна – Аліна. І вона справді може мати претензії до Джо Байдена. Виступаючи нещодавно у Раді з міжнародних відносин США, він розповів, що домагався звільнення Віктора Шокіна з посади генпрокурора України. А наприкінці сказав таке: «І той сучий син був звільнений».

І нарешті сам Віктор Шокін підтвердив, що його донька має намір подати скаржитися до суду на екс-віце-президента США, заявивши: «Я знаю, що вона збирається це зробити».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply