Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

«Джавеліни» скоро будуть на Донбассі

Автор:

|

Січень 29, 2018

|

Рубрика:

«Джавеліни» скоро будуть на Донбассі

У США вже розпочато підготовку до відправлення в Україну протитанкових ракетних комплексів Javelin. Цю новину 29 січня активно обговорюють українські інтернет-видання, посилаючись на інтерв’ю Спеціального представника США на переговорах щодо України Курта Волкера, оприлюднене сайтом Радіо Свобода».

Наголосивши, що це оборонна техніка, яка корисна тільки при танковому нападі, Курт Волкер повідомив: «Потрібен час, щоб усе підготувати: об’єкти, де все зберігатиметься, способи передачі. Ми працюємо разом над тим, як їх транспортувати і залучити до роботи Збройних Сил (України – ред.)».

Тим часом прес-центр штабу АТО у понеділок, 29 січня, інформує про нові факти порушення Мінських угод російсько-терористичними військами. Минулої доби вони 4 рази відривали вогонь по укріпленнях українських підрозділів. На щастя, ніхто з наших військовослужбовців не постраждав.

На Луганському напрямку ворог продовжує провокації на Світлодарській дузі. Учора бойовики активізувалися тут у вечірній час і почали гатити із 120-міліметрових мінометів та великокаліберних кулеметів у районі Луганського. Такі ж міномети ворог застосовував і на підступах до Троїцького. А на Донецькому напрямку з гранатометів обстріляно опорні пункти українців, обладнані поблизу Широкиного.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply