Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

Джамала вразила глядачів і треба зробити це вдруге!

Автор:

|

Травень 13, 2016

|

Рубрика:

Джамала вразила глядачів і треба зробити це вдруге!

MICT_n__16-05-13__01_Джамала

Розповісти про виступ української співачки на конкурсі «Євробачення-2016» неможливо. Це неодмінно треба бачити. Навіть ті, хто не знає мови тексту, сприймали висловлене тембром голосу й енергетикою Джамали настільки емоційно, що признавалися в ефекті «мороз по шкірі».

Але коментатори таки знайшлися. Диктор телеканалу Росія 1 намагався пояснити глядачам, що вони чують музичну молитву про долі людей, які залишають свій дім у пошуках кращого життя. Мовляв, є проблема, що перейшла з минулого століття в наше. А насправді, й це загальновідомо, пісня з промовистою назвою «1944» розповідає про сталінську депортацію кримських татар через призму трагічної долі родини самої Джамали.

Цей епізод ще раз підтвердив, наскільки московські правителі заполітизували невинний конкурс. Зганьбившись перед світом окупацією Криму і переслідуванням кримськотатарського населення, вони бояться перемоги кримчанки Джамали та ще й з піснею, що має такий історичний підтекст. Можна не сумніватися що Кремль використовує усі важелі заради забезпечення перемоги російському представникові Сергію Лазарєву. Справі, схоже, надали державного значення. Бо навіть агенція «ТАСС», киваючи на  Facebook, повідомила, що Україна відмовиться від участі в конкурсі наступного року, якщо переможцем стане Лазарєв.

Все! Жодної політики, тільки прекрасне. Таке, як співочий талант Джамали. Вона увійшла до числа кращих у півфіналі, де буквально вразила глядачів. Тепер треба зробити це вдруге, вже у заключній, вирішальній частині «Євробачення». Наша зіронька виступатиме у фіналі під номером 21. І ми всіма серцями з нею!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply