Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Дивні перейменування вулиць у Мукачеві

Автор:

|

Липень 06, 2017

|

Рубрика:

Дивні перейменування вулиць у Мукачеві

Сайт міської ради 6 липня повідомив, що місцеві депутати прийняли ухвалу «Про перейменування назв вулиць, провулків, площ міста Мукачева». Зокрема, вулицю Степана Бандери вирішено перейменувати на вулицю Любомира Гузара , а вулицю Романа Шухевича – на вулицю Андрея Шептицького .

Це викликає здивування хоча б тому, що ці вулиці трохи більше як рік тому були перейменовані на виконання закону про декомунізацію. І незрозуміло, чому виникла необхідність знову перейменовувати саме їх.

У департаменті інформації Української Греко-Католицької Церква (УГКЦ) це рішення охарактеризували як маніпулятивне. Керівник департаменту отець Ігор Яців прокоментував його так: «Це, вважаю, спроба протиставити політичних діячів минулого церковним ієрархам. Це використання доброго імені і авторитету наших владик для досягнення своїх цілей». Яких саме цілей – не уточнено.

Цікаво, що у цьому рішенні була ще одна несподіванка. Відгалуженню вулиці Трудової дали назву тупик Геннадія Москаля – чинного голови Закарпатської обласної адміністрації.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply