Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Дипломатичний скандал на тему мігрантів

Автор:

|

Червень 13, 2018

|

Рубрика:

Дипломатичний скандал на тему мігрантів

Міністерство закордонних справ Італії у середу, 13 червня, повідомило, що викликає французького посла Крістіана Массе. А все через те, що італійська влада обурена висловлюваннями Президента Франції Еммануеля Макрона щодо конфлікту навколо прийому судна з біженцями «Aquarius», на борту якого перебувають 629 нелегальних мігрантів. Корабель змушений був зупинитися у Середземному морі, бо Італія і Мальта відмовилися його приймати. Врешті свій гуманізм та гостинність продемонструвала Іспанія. Але Еммануель Макрон таки встиг звинуватити Італію у цинізмі і безвідповідальності у зв’язку з відмовою приймати цих біженців.

Новий уряд Італії, який вдався до жорсткої міграційної політики, відмовився приймати мігрантів з судна «Aquarius», запропонувавши Мальті подбати про їх долю. Мальта, однак, теж відповіла відмовою.

Раніше Верховний комісаріат ООН у справах біженців закликав невідкладно врятувати людей, що зазнають лиха в Середземному морі, зазначивши, що питання про відповідальність і розподіл цих мігрантів між країнами ЄС можна буде вирішити згодом.

Світлина: Судно «Aquarius».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply