Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Дипломатичний день Президента України

Автор:

|

Березень 05, 2018

|

Рубрика:

Дипломатичний день Президента України

У понеділок, 5 березня, офіційний сайт глави Української держави повідомляє, що Петро Порошенко прийняв Міністра оборони Швеції Петера Хулквіста. Співрозмовники відзначили динамічну активізацію стосунків між Україною та Швецією у військово-політичній сфері, зокрема з огляду на дестабілізуючу роль Росії для європейської безпеки. Президент України поінформував гостя про ситуацію на Донбасі, де напруженість не спадає, а також про мілітаризацію тимчасово окупованого Криму.

Окремою темою стало залучення Швеції до розгортання миротворчої місії ООН на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, включаючи тимчасово неконтрольовану ділянку кордону між Україною та Росією.

Того ж дня Петро Порошенко прийняв Міністра закордонних справ Фінляндії Тімо Сойні. На цій зустрічі теж було обговорено ситуацію на Донбасі та у Криму, зокрема й перспективи розгортання миротворчої місії ООН. Сторони висловилися за необхідність продовження режиму санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Світлина: вгорі – Петро Порошенко і Петер Хулквіст, внизу – зустріч Петра Порошенка з Тімо Сойні.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply