Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Дипломати діють, напруженість не спадає

Автор:

|

Лютий 08, 2017

|

Рубрика:

Дипломати діють, напруженість не спадає

Як повідомляє 8 лютого прес-центр штабу АТО у черговому зведенні, минулої доби контрольовані російською владою бандформування здійснили 89 обстрілів українських позицій. При цьому поранень зазнали три захисники України. Ще стільки ж отримали травми.

Тривають активні ворожі дії на Донецькому напрямку, який станом на сьогодні відзначається особливо високим ступенем напруженості. Тут терористи гатили з гармат калібру 152 та 122 міліметри по Луганському. Аж дванадцять населених пунктів обстріляно з мінометів двох калібрів, гранатометів та стрілецької зброї. У їх переліку є й Авдіївка, де позиції Збройних Сил України ще й обстріляно з танка. Використовували окупанти й озброєння бойових машин піхоти (БМП).

На Маріупольському напрямку загарбники піддали вогневим атакам десяток населених пунктів. У тому числі застосовували артилерію. По Мар’їнці вів вогонь російський снайпер.

Стріляли окупанти з 122-міліметрових гармат і на Луганському напрямку, посилаючи снаряди на позиції українських армійців, розташовані поблизу Кримського. На різних ділянках фронту вони також вели вони вогонь з мінометів, БМП, великокаліберних кулеметів, гранатометів та стрілецької зброї.

Попри зусилля, до яких вдалася українська влада на дипломатичному рівні, та жорстку риторику закордонних політиків, напруженість у зоні бойових дій не спадає.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply