Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Дим під Верховною Радою

Автор:

|

Липень 13, 2017

|

Рубрика:

Дим під Верховною Радою

У четвер, 13 липня, кореспонденти інтернет-видання «Українська правда» регулярно повідомляють про події, що розгортаються біля парламентських приміщень на вулиці Грушевського. Тут від ранку триває акція за скасування депутатської недоторканності. Проміж інших питань сьогодні повинні розглянути і подання Генеральної прокуратури на зняття недоторканності, затримання й арешт депутата Михайла Добкіна.

Певна частина протестувальників налаштована доволі радикально. Невстановленої політичної приналежності молодики кинули прямо на проїжджу частину вулиці кілька димових шашок. Станом на 10-ту годину ранку проїзд вулицею Грушевського залишався відкритим. Однак на той час мітингувальники ще продовжували сходитися. Врешті вони заблокували виїзди для депутатів.

Представники Автомайдану, а згодом і Нацкорпусу, повністю загородили бічний паркан до вулиці Грушевського та перекрили автомобільний виїзд з внутрішнього двору парламенту. З боку вулиці Садової біля приміщень комітетів підземний перехід до Ради також заблоковано. Тим часом поліцейські перекрили вулицю Грушевського.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply