Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Двоє росіян підірвалися на своїх мінах

Автор:

|

Лютий 19, 2018

|

Рубрика:

Двоє росіян підірвалися на своїх мінах

Зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 19 лютого, інформує про десять прицільних обстрілів українських опорних пунктів. При цьому ворогом поранено одного військовослужбовця Збройних Сил України. Його доставлено до військового шпиталю, лікарі оцінюють стан постраждалого як задовільний.

На Донецькому напрямку знову було відносно спокійніше. Контрольовані кремлівською владою бандформування лише раз застосували зброю. Але це були 120-міліметрові міномети, які давно належало відвести у тил за вимогами Мінських угод. На Луганському напрямку особливу активність російсько-терористичні війська виявляли поблизу Кримського, Троїцького, Новолуганського та Зайцевого. Тут наші позиції опинилися під вогнем мінометів двох калібрів. З різних видів піхотного озброєння окупанти обстрілювали захисників Луганського, Новоолександрівки та Станиці Луганської.

Цього ж дня у районі Світлодарської дуги на мінних загородженнях, обладнаних загарбниками, підірвалися двоє з них. Один загинув, інший отримав поранення. Вже встановлено їх особи. Це громадяни Російської Федерації. Повідомляючи про цей факт, прес-центр штабу АТО припускає, що проросійська пропаганда спробує звинуватити українських військових у порушенні Мінських угод.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply