Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Двох росіян назвали українськими розвідниками

Автор:

|

Вересень 29, 2017

|

Рубрика:

Двох росіян назвали українськими розвідниками

Сайт ВВС повідомив у пятницю, 29 вересня, що у Сімферополі оперативники російської Федеральної служби безпеки (ФСБ) затримали двох громадян Росії – Анну Сухоносову та Дмитра Долгополова. Заарештовані проходить військову службу в Криму. Їх підозрюють у шпигунстві. На чию саме користь, можна не запитувати. Як твердять у ФСБ, «зазначені особи збирали і передавали спецслужбам України» відомості про діяльність частин і з’єднань Чорноморського флоту. Вже порушено кримінальну справу за статтею про державну зраду. А це загрожує ув’язненням на строк до 20 років.

Окупаційна влада півострова, як бачимо, міняє тактику. «Українських розвідників» ФСБ знаходить регулярно. Але донедавна це були громадяни України. Тепер шпигуноманія росіян поширилася і на їх лави.

Нагадаємо, що у серпні цього року в Криму затримали Геннадія Лімешка, якого назвали «агентом Служби безпеки України». У липні засудили до 3,5 років колонії Олексія Стогнія, затриманого восени 2016 року за підозрою у роботі на українську військову розвідку. Це стосувалося так званої «справи кримских диверсантів». Затримані за нею ж Андрій Захтей і Євген Панов скаржилися, що їх катували.

Світлина: кораблі Чорноморського флоту Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply