Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Двійко Тимошенків на одних виборах

Автор:

|

Лютий 08, 2019

|

Рубрика:

Двійко Тимошенків на одних виборах

Інтернет-газета «Українська правда» пише у п’ятницю, 8 лютого, що лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулася до чинного Президента України з вимогою зняти з виборів її однофамільця. Вона заявила, що Петро Порошенко і його штаб в останні відведені для цього дні зареєстрували за своєю ініціативою кандидатом Тимошенка Юрія Володимировича. І таким «шахрайським принизливим способом» сподіваються забрати у неї якісь відсотки голосів.

Юлія Тимошенко наголосила, що її команді точно відомо, хто вносив грошову заставу за Юрія Тимошенка і як все відбувалося. І звернулася до Петра Порошенка з риторичним запитанням: «Якщо ти Президент країни, ти чоловік, ти людина, яка хоче декларувати честь і гідність, як можна так нечесно змагатися?».

Безперечно, Президент України не може нікого змітати з виборів, бо не має таких повноважень. А з сайту Центральної виборчої комісії про Юрія Тимошенка дізнаємося, що він «1961 року народження, освіта професійно-технічна, проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, безпартійний, самовисування».

Світлина: Юрій Тимошенко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply