Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Дві сотні нападів під час виборів в Афганістані

Автор:

|

Жовтень 21, 2018

|

Рубрика:

Дві сотні нападів під час виборів в Афганістані

Як повідомляють у неділю, 21  жовтня, афганські засоби масової інформації, радикальні ісламісти кривавими акціями намагаються перешкодити проведенню парламентських виборів, що почалися напередодні. Вже скоєно близько 200 нападів внаслідок яких загинули не менше 50 людей, а вчетверо більше отримали поранення. Сьогодні в одній з провінцій на сході Афганістану жертвами стали шестеро дітей.

Відповідальними за атаки місцева влада вважає радикальний рух «Талібан». Очільник міністерства внутрішніх справ Афганістану Вайс Ахмад Бармак заявив, що більшість нападів були здійснені на виборчих дільницях. Наголосимо, що місія ООН по Афганістану відзначила високу явку виборців, незважаючи на погрози з боку джихадистів.

У парламенті Афганістану 249 місць. На них претендують 2500 кандидатів, поміж них понад 400 жінок.Президент Афганістану Ашраф Гані закликав усіх афганців скористатися своїм правом голосу незважаючи на напади. Підпільні «Талібан» та «Ісламська держава» навпаки закликали населення до бойкоту виборів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply