Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Дві маніфестації у Вашингтоні

Автор:

|

Серпень 13, 2018

|

Рубрика:

Дві маніфестації у Вашингтоні

Інтернет-видання «Радіо Свобода» у понеділок, 13 серпня, розповідає, що у столиці Сполучених Штатів відбулися акції правих радикалів і їх супротивників. Вони були пов’язані з першою річницею подій у місті Шарлотсвіллі, де під час заворушень загинула молода жінка.

До початку акції націоналістів у центрі столиці США зібралися сотні їхніх супротивників. Вони тримали у руках плакати з написами на кшталт «Депортувати нацистів», «Перевага білої раси – це тероризм». А учасники заходу правих радикалів організували ходу до Лафайет-сквер біля Білого дому і провели двогодинний мітинг. Поліція посилила кордон навколо Білого дому. Десятки поліцейських перекрили дороги, встановили на Лафайет-сквер металеві загородження. Можливим конфліктам вдалося запобігти.

Нагадаємо, що 12 серпня 2017 року у Шарлотсвіллі сталися зіткнення між представниками ультраправих угруповань і їх противниками після рішення влади демонтувати пам’ятник командуючому силами конфедератів в громадянській війні генералу Роберту Едварду Лі, який вважається суперечливою особистістю в історії США. Один з адептів неонацистських поглядів на автомобілі в’їхав у натовп демонстрантів. Як наслідок – загинула жінка і ще 19 осіб отримали травми.

Світлина: акції у Вашингтоні відбулися під пильним наглядом правоохоронців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply