Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Дві думки про Олександра Усика в уряді України

Автор:

|

Липень 23, 2018

|

Рубрика:

Дві думки про Олександра Усика в уряді України

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко у понеділок, 23 липня, під доволі несподіваним ракурсом оцінив перемогу українця, здобуту на московському рингу у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії на кубок імені Мохаммеда Алі. Ось що написав високопосадовець у мережі Twitter: «Усик, поза сумнівом, класний боксер. Але ще декілька подібних подій у Москві за участю українців і в агресію Росії проти України у світі вже ніхто не повірить. Тільки в “дружбу”. І це серйозно».

Несподіваним цей коментар ми назвали тому, що він суперечить розміщеному напередодні у мережі Facebook пості Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана: «Історична перемога нашого Олександра Усика! Вкотре він доводить – сильніше за українців у світі нікого немає! Запропоную Президенту присвоїти Олександру звання Героя України! Слава Україні! Слава нашому Герою!».

До слова, й сам Петро Порошенко на своїй facebook-сторінці у ніч на неділю написав: «Український гімн, який пролунав сьогодні у Москві на весь світ, – це символ нашої боротьби, наближення нашої перемоги».

Безперечно, кожен громадянин України має право на свою особисту думку, навіть якщо вона різниться від загалу. Але кардинальна розбіжність поміж особами з вищого політичного керівництва держави в оцінці однієї й тієї ж суспільно значимої події об’єктивно викликає занепокоєння.

Світлина: В’ячеслав Кириленко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply