Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Два військових літаки США зіткнулися у повітрі

Автор:

|

Грудень 06, 2018

|

Рубрика:

Два військових літаки США зіткнулися у повітрі

Про це розповідає у четвер, 6  грудня, інтернет-видання ВВС. Інцидент стався з літаком-заправником KC-130 і винищувачем-бомбардувальником F / A-18, що належали до Корпусу морської піхоти США. Вони впали в Тихий океан за 322 кілометрів на схід від берегів Японії.

На той час у літаках загалом перебувало семеро осіб. Одного з них вдалося знайти живим. Зараз він проходить медичний огляд на базі морської піхоти Івакуні на півдні Японії. Рятувальні служби Морських сил самооборони Японії і американська авіація продовжують пошук шести інших військовослужбовців.

В американських ЗМІ повідомляється, що літаки зіткнулися у повітрі під час дозаправки, але офіційно ця інформація наразі не підтверджена. Представник корпусу морської піхоти заявив, що літаки вилетіли з авіабази Івакуні і проводили звичайний заздалегідь запланований тренувальний політ, коли сталася аварія. Дозаправка в повітрі – складна операція, що таїть у собі небезпеку.

Літак КС-130 є модифікацією військово-транспортного літака С-130 «Геркулес» і використовується для дозаправки в повітрі. Винищувач-бомбардувальник McDonnell Douglas F / A-18 «Хорнет» (на світлині) вважається одним з основних літаків ВМС США.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply