Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Два роки України у Радбезі ООН

Автор:

|

Січень 09, 2018

|

Рубрика:

Два роки України у Радбезі ООН

Інтернет-видання «Європейська правда» 9 січня оприлюднила інтерв’ю з постійним представником нашої держави при ООН Володимиром Єльченком. Розмова стосувалася, перш за все, підсумків перебування України у статусі непостійного члена Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй, яке завершилося торік в останній день грудня. Однак дипломатичні зусилля української делегації триватимуть.

Як заявив Володимир Єльченко, Україна й надалі планує виносити на розгляд Генеральної асамблеї ООН резолюції, що стосуватимуться ситуацій із правами людини в окупованому Криму. І пояснив: «Резолюції такого роду мають свою своєрідну еволюцію: минає рік, міняються обставини, ухвалюється нова редакція. Та ми все-таки сподіваємося, що до наступного року буде хоч якийсь маленький прогрес у питанні допуску моніторингової місії ООН до Криму».

Своєю чергою Росія усілякими методами протидіє появі на півострові такої місії. Бо її висновки про ситуацію там матимуть для Москви ще більш жахливі наслідки, ніж нинішнє перешкоджання приїзду міжнародних спостерігачів. Тому доведеться приймати ще не одну резолюцію Генасамблеї. «Буде і третя, і четверта, і п’ята. Хотілося б, щоб їх не було 50 чи 100 – сподіваюсь, питання про повернення Криму буде вирішено раніше», – підсумував Володимир Єльченко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply