Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Духовний лідер Ірану критикує США

Автор:

|

Червень 13, 2017

|

Рубрика:

Духовний лідер Ірану критикує США

У той час, коли уся прогресивна громадськість світу стурбована наростанням російської агресивності, раптом  почувся голос, що дисонує із загальними переконаннями про загрози миру і безпеці. Інформаційна агенція ЗІК 13 червня пише, що духовний лідер Ірану Алі Хаменеї звинуватив у нестабільності на Близькому Сході Сполучені Штати Америки та агентів цієї держави. Більше того, він назвав запевнення офіційного Вашингтона про боротьбу з угрупованням «Ісламська держава» (ІД) брехнею і навіть заявив, що саме США є творцями цієї терористичної організації.

Аятолла Алі Хаменеї говорив про це на зустрічі з високопоставленими чиновниками. З його уст антиамериканські заяви лунають не вперше. Однак зазвичай такі висловлювання не проголошуються експромтом, а мають вагому мотивацію. Найімовірніше, тут між рядками присутня тема блокованого сусідами Катару, союзником якого є Іран.

Іран і США перервали дипломатичні зв’язки невдовзі після ісламської революції 1979 року. В середині 2017 року відносини між країнами загострилися після візиту президента США Дональда Трампа до Ізраїлю, де він назвав Іран спонсором тероризму. Тепер маємо хід у відповідь.

Архівна світлина: зустріч аятолли Алі Хаменеї з Володимиром Путіним.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply