Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Друга атака хакерів проти України не вдалася

Автор:

|

Липень 05, 2017

|

Рубрика:

Друга атака хакерів проти України не вдалася

Їй зуміла запобігти українська кіберполіція спільно з фахівцями Служби безпеки України (СБУ) та міської прокуратури Києва. Про це повідомила 5 липня Британська агенція новин Reuters з посиланням на міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Атака була запущена напередодні, а її пік планувався на 16-ту годину. Однак кіберполіція заблокувала розсилання та активацію вірусу. Сервери із слідами впливу кіберзлочинців вилучені. Міністр з упевненістю твердить про причетність Росії до цієї атаки.

Тим часом експерти намагаються встановити, хто стояв за попередньою кібератакою в кінці червня, внаслідок якої шкідлива програмна підтримка вразила комп’ютерні системи по всьому світу. Вже встановлено, що ураження інформаційних систем українських об’єктів сталося через оновлення програмного забезпечення, призначеного для звітності та документообігу. Є переконливі дані, які підтверджено правоохоронними органами іноземних держав та міжнародними компаніями з галузі інформаційної безпеки, що зловмисники здійснили несанкціоноване втручання у роботу одного з персональних комп’ютерів розробника вказаного програмного забезпечення – компанії «Інтелект-Сервіс».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply