Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Друг України радить, як нам діяти далі

Автор:

|

Квітень 12, 2016

|

Рубрика:

Друг України радить, як нам діяти далі

MICT_n__16-04-12__01_екс-посол

Дипломат Роберт Серрі був першим послом Нідерландів в Україні. І працював на цій посаді з 1992 по 1996 рік. Тобто, пізнавав нашу державу на перших порах її новітньої незалежності. І пройнявся до неї повагою та любов’ю. Ці шляхетні почуття проглядаються буквально у кожному рядку його відкритого листа до українців.

Автор з розумінням сприймає гіркоту розчарування усіх єврооптимістів України підсумками референдуму в його країні. Не приховує, наскільки стало прикро за земляків, а ще зі знанням справи пояснює приховані причини того, що сталося. І наголошує: отримане співвідношення голосів аж ніяк не означає загальної думки народу. Адже 68% голландців не прийшли на голосування або навмисно бойкотували його. До речі, сам пан Роберт не приховує, що теж принципово не пішов голосувати.

І все ж він сповнений оптимізму, вірить в наш народ. Про це красномовно свідчать такі слова: «Мої друзі в Україні, мої поради вам: будь ласка, не почувайтеся збентеженими і подвоюйте свої зусилля на шляху, який ви обрали для себе. Згодом ви доведете вашим критикам, що вони були неправі».

А таки доведемо!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply