Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 22, 2021

Дослідники Bellingcat звинувачують Росію

Автор:

|

Жовтень 20, 2017

|

Рубрика:

Дослідники Bellingcat звинувачують Росію

Про це 20 жовтня пише сайт «Deutsche Welle», аналізуючи оприлюднену учора світлину із зображенням зенітно-ракетного комплексу (ЗРК) «Бук» на вулицях Макіївки. Експертно-журналістська група Bellingcat вважає нову фотографією підтвердженням того, що малазійський Boeing рейсу MH17 був збитий російським знаряддям смерті.

За оцінкою групи дослідників, характерні особливості зафіксованого на фото «Бука» цілковито збігаються з тим, що видно на правому борту «Бука-332», сфотографованого у Росії майже за 4 тижні до катастрофи. Звідси випливає й категоричний висновок про те, що літак «Малайзійських авіаліній» збито російським «Буком». У повідомленні Bellingcat прямо сказано: «…Коли був опублікований дев’ятий доказ присутності на Сході України установки, що належала Збройним силам Російської Федерації, жодних сумнівів в цьому бути не може».

Boeing-777, що виконував рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий над територією Донецької області 17 липня 2014 року. Всі 298 людей, що були на борту, загинули. Слідство триває.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply